نشست تخصصی پارلمان مربیان و کارشناسان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله برگزار شد


به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت نشست هم اندیشی پارلمان مربیان و کارشناسان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله، پارسا سرپرست مرکز در این نشست ضمن تبریک ایام دهه امامت و ولایت و همچنین هفته ملی مهارت از پارلمان مربیان و کارشناسان به عنوان یک فرصت مناسب جهت خلق و ارائه ایده های مهارتی و عرضه آن به جامعه نام برد.
وی با اشاره به اینکه امروزه مهارت اولویت اصلی و نخست بسیاری از کشورها می باشد، گفت: از پارلمان می خواهم تا با کار کارشناسی و تجمیع نگاه ها و دیدگاه ها، مهارت را به عنوان اولویت نخست مردم و جامعه تبدیل کنند.
پارسا با اشاره به اینکه یکی از وظایف اصلی پارلمان تصمیم سازی برای توسعه مهارت است، افزود: نقش پارلمان در تغییر نگرش های نا درست جامعه به مقوله مهارت آموزی و کارهای فنی و تبدیل آن به نگاه صحیح بسیار موثر است.
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله در بخش دیگری گفت: چرخه های تولید فکر از سطح شهرستان بر اساس شناسایی مساله ها به همراه تفکر و خرد ورزی و احصاء راهکار های اثر بخش جهت ارائه به اداره کل و سازمان باید به صورت مستمر در دستور کار پارلمان مربیان و کارشناسان قرار گیرد.
شایان ذکر است در این نشست لوح تقدیر ابراهیمی فرماندار شهرستان کلاله به مناسبت هفته ملی مهارت به کارکنان مرکز توسط پارسا سرپرست مرکز اهداء شد.
 
تعداد بازدید کل :‌111
پنج شنبه 25 شهریور سال 1400
مصادف با 1443/02/08 هجری قمری
مصادف با 2021/09/16 میلادی

: مناسبت امروز
-