اسلام، انسان بدون مهارت و شغل را نمی پسندد و انسان فاقد مهارت و فعالیت را نکوهش نموده است


به مناسبت آغاز هفته ملی مهارت و دهه امامت و ولایت پارسا سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله با حجت الاسلام والمسلمین قاسمی امام جمعه کلاله دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله، حجت الاسلام والمسلمین قاسمی امام جمعه شهرستان کلاله نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های آموزش فنی و حرفه ای، در خصوص اهمیت مهارت آموزی در اسلام به عنوان توصیه دینی گفت: مقوله مهارت ورزی آنچنان با اهمیت است که دین مبین اسلام و ائمه معصومین صراحتا بر آن تاکید دارند.
وی افزود: اسلام، انسان بدون مهارت و شغل را نمی پسندد و انسان فاقد مهارت و فعالیت را نکوهش نموده است.
پارسا سرپرست مرکز در این دیدار ضمن ارائه گزارش اقدامات و ماموریت های مرکز به برنامه های آتی مرکز اشاره و به ضرورت ترویج فرهنگ مهارت آموزی در سطح شهرستان با استفاده از ظرفیت ائمه جمعه و جماعات، سایر روحانیون و فعالین عرصه های مهارتی با هدف خروج مهارت از غربت اشاره کرد.
در پایان این دیدار پارسا سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله ضمن دعوت از امام جمعه و سایر روحانیون شهرستان جهت حضور در مرکز در ایام هفته ملی مهارت خواستار حضور همه تاثیر گذاران فرهنگی جهت بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شدند.
تعداد بازدید کل :‌122
پنج شنبه 25 شهریور سال 1400
مصادف با 1443/02/08 هجری قمری
مصادف با 2021/09/16 میلادی

: مناسبت امروز
-